nobotaak zaprasza od teraz na:


(klik)


data: 03. sierpnia 2009   komentarze (18)sierpień rozpoczęty, zaczynamy wakacje. :D żegnam się z wami na dwa, a nawet i na trzy tygodnie. póki co wyruszamy do międzybrodzia żywieckiego. ;) powrót koło 15sierpnia. adijos!data: 14. sierpnia 2009   komentarze (4)nobotaak wróciła dzisiaj. ;D dzień wcześniej co prawda, ale i tak nie na długo. ;) w poniedziałek znowu zniikam.
pomimo, że pogoda była w kratkę wyjazd zaliczam do udanych. bo przecież nie o pogodę głównie chodzi, prawda? ;) być może zdążę w ciągu najbliższych dwóch dni streścić minione dwanaście. ilość zdjęć do przejrzenia i posegregowania przeraża mnie! chociaż głównie są to zdjęcia 'na pamiątkę' niż do 'zachwycania się' to i tak część z nich wam pokażę.

data: 15. sierpnia 2009   komentarze (12)pamiątkowe zdjęcia wyjazdowe. każde z nich ma swoją historię i każde z nich wywołuje uśmiech na mojej twarzy. :)data: 16. sierpnia 2009   komentarze (8)kolejne zdjęcia wyjazdowe. piękne widoki. opalające Słońce. i zimna woda dla ochłody. :D
edit: nobotaak.fotolog.pl znowu dostępny dla wszystkich. pozdrawiam e, o, z i tym podobnych odwiedzających.data: 17. sierpnia 2009   komentarze (14)szukając ciekawego obiektu do zdjęć przypadkiem natknęłam się na to właśnie drzewko. i urzekło mnie.. koloorami! :)
a ja znowu się z Wami żegnam. ale tym razem tylko na tydzień. Wiedeń wita!

data: 24. sierpnia 2009   komentarze (11)wir sind nach Hause gekommen. :D było bosko!
na zdjęciach: pałac Schönbrunn, ratusz, parlament.data: 25. sierpnia 2009   komentarze (8)kolejne zdjęcia z Wiednia. :)
tyły pałacu Schönbrunn, Belveder oraz Wiedeń nocą. piękny widok!data: 26. sierpnia 2009   komentarze (17)dzisiaj pamiątki innego typu. :D
najdroższy prezent z całego wjazdu - pan gąbka (wygrany w wesołym miasteczku, łącznie za 20euro ;D) oraz bigbig chupa chups. :D jest megaa!

data: 27. sierpnia 2009   komentarze (9)w stylu summer '09.
lubię to zdjęcie. ;)data: 28. sierpnia 2009   komentarze (15)z powodu mojego lenistwa aparat od jakiegoś tygodnia leży w kącie i się kurzy. chyba zrobiłam mu jego własne wakacje. tak więc dzisiaj makrowoda, która wyleżała swoje w tzw. 'szufladzie', czyli w jednym z dziesiątek folderów. miłego dnia.data: 30. sierpnia 2009   komentarze (13)robiłam dzisiaj zdjęcia Klaudii. nie była to jakaś specjalna sesja, ale muszę przyznać, że się udała. przy okazji załapałyśmy się na mini wykład z fotografii i kilka zdjęć u pewnego starszego Pana, który zajmuje się tym zawodowo. :D a poniżej jedno z moich faworytów. mrr!

♪ Jej portret - Bogusław Mecdata: 31. sierpnia 2009   komentarze (5)kolejne zdjęcie z wczorajszej sesji.
modelka: Klaudia Treścińska