nobotaak zaprasza od teraz na:


(klik)


data: 03. listopada 2011   komentarze (10)popołudniowe warszawskie łazienki są ciemne, zimne i zupełnie nieprzyjemne.

data: 05. listopada 2011   komentarze (10)quiet nights.data: 07. listopada 2011   komentarze (11)'..w medycynie chińskiej ma swoje znaczące miejsce już od ponad tysiąca lat. Chińczycy używali jej do leczenia ospałości, zaburzeń trawiennych, bólów głowy, kłopotów ze wzrokiem, zatruć alkoholowych i rozstroju żołądka. Wspomaga naturalne procesy regulacji i samooczyszczania organizmu. Zwalcza i likwiduje w organizmie wolne rodniki tlenowe ochraniając strukturę DNA materiału genetycznego komórek przed procesem degradacji. Redukuje szkodliwe czynniki środowiska tj. promieniowanie UV i radioaktywne, dym papierosowy, związki azotowe, toksyny z pożywienia m.in. z wędzonych mięs. Ma właściwości przeciw wrzodowe..' a tak poza tym jest bardzo smaczna. ;)data: 10. listopada 2011   komentarze (8)w końcu wolny weekend! i cóż z tego, że za oknem coraz to chłodniej.. może w końcu w ten weekend uda mi się 'odkurzyć' aparat. ;)

data: 11. listopada 2011   komentarze (9)wolny piątek. piękne słońce. +4 za oknem. spacer. park szczęśliwicki. aparat. uśmiech. lubię. :)

ps. uwaga, uwaga! jesteś z warszawy, masz wolną niedzielę i aparat aż rwie Ci się do rączek? chodźmy na wspólny plener! :D zainteresowane, chętne osoby zapraszam na priv.

data: 13. listopada 2011   komentarze (15)wieczorową porą. zza okna.

data: 18. listopada 2011   komentarze (7)mówi się, że licho nie śpi. u mnie za oknem śpi.
dzisiaj praca jutro szkoła. w miesiącu mam zaledwie 4 dni wolnego i 'nic nie robienia' - chociaż zazwyczaj i tak coś trzeba zrobić. brak mi energii i sił. najchętniej spędziłabym cały dzień w ciepłym łóżku oglądając seriale i objadając się najróżniejszymi słodkościami. niestety nie prędko będę mogła zrealizować swoje niecne plany. uhhh. miłego weekendu życzę tym, którzy go mają. cya.data: 21. listopada 2011   komentarze (9)jesienią liście się czerwienią.data: 27. listopada 2011   komentarze (8)i w końcu się udało. ;) zdjęciowe niedzielne południo-popołudnie z folje i mkyo. naszym celem był mirów. i pomimo iż mieszkam całkiem blisko owej dzielnicy, niektóre miejsca były mi zupełnie obce. inicjatywę wspólnego focenia uważam za mega dobrą! ileż warszawy można poprzez to poznać! i ludzi. ;) tym, którzy na czymś takim nie byli - serdecznie polecam. ;)

data: 29. listopada 2011   komentarze (10)andrzejki, andrzejki. w radiu aż od nich huczy. nie obyło się więc bez lania wosku. ;) taka mała zabawa a ileż radości. :P
+ moja dzisiejsza wróżba, na którą kompletnie nie mam pomysłu. :/ może ktoś pomoże?